KONST / Litografier / Färglitografi 7753637
nr 775 3637
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), signerad, motivets mått: 59x49
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 september 2012
kl 19:08:23
300 kr
500 kr
600 kr
650 kr
750 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg